Márciusban tárgyalhatja a parlament a Btk.-t szigorító javaslatokat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet5 évnél kevesebb szabadságvesztést nem kaphatnának a fegyveres bűncselekmények elkövetői, a vagyon elleni szabálysértés is beleszámítana az előéletbe, szabályozná a büntető törvénykönyv (Btk.) a megelőző jogos védelmet – többek között ezen javaslatok szerepelnének abban a tervezetben, amely várhatóan márciusban kerül a parlament elé – mondta el Draskovics Tibor. • A „három csapásnál” is szigorúbb lenne Draskovics + Képek
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!