Nem kezdte újra a helyszínelést a NNI Tatárszentgyörgyön
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetCáfolta a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) a távirati irodának, hogy újrakezdték volna a Tatárszentgyörgyön elkövetett kettős gyilkosság ügyében a helyszínelést. Sajtóhírek jelentek meg ugyanis csütörtökön arról, hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda újrakezdte a helyszínelést, mert elégedetlenek voltak a dabasi rendőrök munkájával. • Tatárszentgyörgy: szakértői véleményekre vár az NNI
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!