Másfél millió ajánlószelvényt gyűjtött össze a Fidesz–KDNP
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetTöbb mint másfél millió ajánlószelvényt gyűjtött össze a Fidesz és a KDNP az európai parlamenti választásokra, ebből 32 500-at adtak le az Országos Választási Irodának, a többit megsemmisítik – mondta Nyitrai Zsolt, a Fidesz politikusa csütörtöki sajtótájékoztatóján.• Egy hónap múlva lesz az EP-választás Magyarországon• Péntek délutánig adhatják le a pártok az ajánlószelvényeket • Szili hívja vissza a rágalmakat terjesztő embereit az utcákról!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!