Megint nem tudott nyerni a Bayern + Képek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Nem a vendégcsapatok napja volt a szombati a Bundesliga második fordulójában. A tavalyi ezüstérmes Bayern München az első körhöz hasonlóan 1-1-es döntetlent játszott - ezúttal a Werder Bremen volt leküzdhetetlen akadály Louis van Gaal tanítványai számára. Hajnal Tamásék még náluk is rosszabbul jártak, a Dortmund 4-1-es vereséget szenvedett a Hamburg otthonában. A magyar válogatott középpályást a szünetben cserélte le edzője. A Mainzot erősítő Lőw Zsolt vele ellentétben azonban egyetlen perc játéklehetőséget sem kapott edzőjétől.

MNO
2009. 08. 15. 16:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.