Csökkent Basescu előnye legfőbb riválisával szemben + Képek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Traian Basescu a szavazatok több mint 96 százalékos feldolgozottsága alapján 32,52 százalékon áll, míg Mircea Geoana 30,77 százalékot ért el. Kelemen Hunor, az RMDSZ jelöltje eddig 4,03 százalékot szerzett, amivel az ötödik a 12 jelölt közül. Crin Antonescu bejelentette, hogy a második fordulóban nem támogatja Basescut. • Elnökválasztás: Basescu vezet baloldali riválisa előtt

MNO
2009. 11. 23. 15:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.