Kerék-Bárczy Szabolcs: Jönnek a nácik?

MNO
2009. 11. 23. 10:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kerék-Bárczy Szabolcs: Az MDF, más pártokhoz hasonlóan, óriási változásokon ment keresztül az utóbbi húsz évben. De sikerült megtartani önállóságunkat, és életképességünket is bizonyítottuk a legutóbbi választásokon. Létünk és erőnk forrása megújulási képességünk, befogadó jellegünk és az a bizalom, amelyet szabadelvű-konzervatív programunk kivív. Az MDF-nél politikai otthonra lelhetnek mindazok, akik elutasítják a demagógiát, a kirekesztést, a gyűlölködést. Akik felismerik, hogy a demokraták egyetlen esélye a közelgő választásokon, ha részt vesznek a közéletben és összefognak. Azok, akik valódi, pozitív alternatívát keresnek, és nem pusztán valami ellen akarnak föllépni. Akik szerint olyan országban jó élni, ahol nem azt nézik, honnan jöttél, hanem azt, hogy hová tartasz.

A teljes cikket itt olvashatja.

(Népszabadság, 2009. november 23.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.