A 18 dél-borsodi település több mint 45 ezer lakosának ellátását szolgáló egészségügyi intézmény másfél milliárd forintos beruházáshoz a tiszaújvárosi önkormányzat 900 millió forinttal járult hozzá. A pénzből megújul, bővül, korszerűsödik a rendelőintézet, modern diagnosztikai eszközöket, berendezéseket vásárolhatnak. A tervek szerint a tiszaújvárosiak és a város környékiek 2010 novemberétől vehetik igénybe a megújult járóbeteg-szakellátási központot.
(MTI)
Megújul a tiszaújvárosi rendelőintézet
Másfél milliárd forintból újul meg Tiszaújváros és kistérsége járóbeteg-szakellátó központja, a beruházáshoz csaknem 700 millió forint uniós forrás nyert a térség; az intézmény kivitelezéséről szóló szerződést szerdán írták alá a település polgármesteri hivatalában.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!