Pál János közlése szerint a taxitársaság diszpécsere hajnalban arról értesítette a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség ügyeletét, hogy az egyik járművükbe három, gyanúsnak tűnő külföldi ült be Szeged-Alsóvároson és Budapestre akarnak menni.
A határrendészek a jármű utasait az M5-ös autópályán igazoltatták. Ennek során kiderült, hogy az utasok afgán állampolgárok, akik hétfő éjszaka a Tisza-töltésen keresztül, illegálisan léptek be Magyarországra. Az afgán határsértőket előállították, ügyüket idegenrendészeti eljárás keretében vizsgálja a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség – tette hozzá az alezredes.
(MTI)
Körbe akarta driftelni a város karácsonyfáját, de rosszul sült el a mutatvány + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!