Nem tudta kikerülni a hadonászó férfit

Halálra gázoltak egy 45 éves férfit csütörtök kora este a Győr-Moson-Sopron megyei Táplánypusztán – tájékoztatta a rendőrség sajtóügyeletese az MTI-t.

MNO
2010. 02. 04. 17:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az áldozat – aki a helyi mentálhigiénés gondozóotthon lakója volt – a 81-es út melletti buszmegállóból hadonászott az ott elhaladó járművek felé, mind kijjebb lépegetve az úttestre. Egy személykocsi, melynek vezetője feltehetőleg későn vette észre az addig az előtte haladó teherautó takarásában lévő férfit, nem tudta kikerülni őt – mondta el Kálmán Gabriella. Közlése szerint az áldozat a helyszínen életét vesztette.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.