Derűlátással néz az IMF-tárgyalások elé a miniszter

Mladan Dinkics szerb gazdasági miniszter derűlátással néz a Nemzetközi Valutaalappal (IMF) esedékes tárgyalások elé, amelyek hétfőn kezdődnek és mintegy tíz napig tartanak – írja a Beta.

MNO
2010. 05. 15. 12:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az újságírók megkérdezték Dinkicset, mit szól ahhoz, hogy Szerbiának 36 millió eurót kell kifizetnie Izraelnek egy műholdbérlés miatt. Dinkics azt válaszolta, hogy az eljárás megindult az igazságügyi szerveknél, és majd elválik azoknak a reagálása. „Az elsők között mutattam rá erre a problémára. Jó Dragan Sutanovacs védelmi miniszter javaslata, miszerint ki kell egyezni az izraeliekkel és azon a pénzen olyasmit kell vásárolni, amire az országnak szüksége van” – mondta Dinkics.

(vajdasagma.info)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.