„Először fog a nyertes párt paktumkényszer nélkül kormányozni”

A biciklizés nem valami városi yuppie huncutság, a vidékieknek is szüksége volna rá – mondta el Kósa Lajos, a Fidesz ügyvezető alelnöke a HírTV Péntek 8 című műsorában. Debrecen polgármestere városából kerékpárral érkezett Budapestre, az Országgyűlés alakuló ülésére. A parlamenti nyitányról azt mondta: ehhez a ciklushoz hasonlítható nem volt, mert először fog a nyertes párt paktumkényszer nélkül kormányozni.

MNO
2010. 05. 14. 19:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.