Motoros és autós ütközött Kápolnásnyéknél

Motoros és személyautó ütközött össze a 7-es főúton Kápolnásnyéknél vasárnap; a motoros megsérült, mentőhelikopter szállította a kórházba - közölte a rendőrség az MTI-vel.

MNO
2010. 05. 02. 12:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kocsi az üzemanyagtöltő állomásról kanyarodott a főútra, s egy Székesfehérvár irányából érkező motoros az autó hátuljának ütközött – mondta el a Fejér-Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A motoros súlyosan megsérült – tette hozzá R. Szabó Ágnes.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.