Halálos baleset a 71-esen, két halott

Belehalt sérüléseibe a 71-es főút révfülöpi szakaszán szerdán kora délután történt baleset egyik súlyos sérültje, így kettőre nőtt a halálos áldozatok száma – közölte a rendőrség az MTI-vel.

MNO
2010. 06. 09. 12:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset Révfülöp külterületén történt, egy magyar rendszámú személyautó fának ütközött a 68-69-es kilométerkőnél – mondta Frankó Marianna, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Az autó Tapolca felől közeledett, és eddig ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol fának ütközött.

A személyautóban öten utaztak, egyikük, a hátsó ülésen utazó 70 éves osztrák nő a helyszínen életét vesztette. Utastársa, egy 65 éves magyar nő a kórházba szállítást követően halt meg.

Egy sérültet a mentők a veszprémi kórházba szállítottak, a sofőrt, egy 74 éves győri férfit mentőhelikopterrel vittek a győri kórházba. Egy osztrák nőt a kaposvári kórházban ápolnak.

A mentés idejére elrendelt útzárat már feloldották. A mentőhelikopter miatt a vasúti forgalmat is leállították, de már zavartalan a forgalom.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.