Polyák Zsolt elmondta: július 19-re virradó éjszaka egy idős soltvadkerti gazdálkodót a saját otthonában öltek meg és raboltak ki a még aznap elfogott helybeli elkövetők.
Ugyancsak hétfőn került elő Bátmonostor határában annak az élettársi kapcsolatban álló bajai férfinak és nőnek a holtteste, akik két éve tűntek el. Négy feltételezett gyilkosuk közül hármat őrizetbe vett a hatóság.
Közülük kettőnek valószínűleg köze van egy 2009 júliusában eltűnt bajai férfi meggyilkolásához is. Az ő holttestét kedden ásták ki a rendőrök Bátmonostor külterületén – mondta az osztályvezető.
(MTI)
Visszafoglalás – A lelkiismeret, mint a keresztény gondolkodás sarokköve + videó














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!