A TA3 hírtelevízió szerint egy férfi kezdett lövöldözni, aki valószínűleg egy óvoda felett lakó családra támadt rá lőfegyverrel.
Az áldozatok számáról eltérő információk érkeznek. Dominika Sulková, a mentőszolgálat operációs központjának szóvivője szerint már 7 halottja és 21 sérültje van a támadásnak. Az ismeretlen férfi állítólag alkohol befolyása alatt állt, a sajtó meg nem erősített információi szerint öngyilkosságot követett el.
Sulková tájékoztatása szerint egy ötéves gyermek is megsérült, őt kórházba szállították, nincs életveszélyben.
A Sme.sk portált egy másik forrás kilenc halottról tájékoztatta. A támadó személyéről egy helyi lakos azt nyilatkozta a lapnak, hogy egy 15 éves, drogfüggő fiatal lövöldözött.
A rendőrség egyelőre nem nyilatkozik, 14.30-kor várható sajtótájékoztató az esetről. A helyszínt lezárták, több mentőautó, rendőrök és tűzoltók vannak ott. A hatóságok a helyi hangosbemondón figyelmeztették a lakosságot, hogy kerüljék el a helyszínt.
A rovarirtó spray is kevés volt, a világbajnokra csak ráijesztettek a darts-vb-n















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!