Meghalt a Kaposváron elgázolt idős biciklis

A kórházban meghalt az a kerékpáros férfi, akit Kaposváron gázolt el egy autó hétfő délelőtt – közölte Karsay Kornél, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

MNO
2010. 08. 02. 18:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 88 éves kerékpárost súlyos, életveszélyes sérüléssel szállították a mentők kórházba, miután visszapillantó tükrével elsodorta egy autó.

A tájékoztatás szerint az idős férfi egy körforgalom felé haladt a külső forgalmi sávban, amikor hirtelen sávot akart váltani. A belső sávban érkező gépkocsi vezetője már nem tudta elkerülni az ütközést, és jobb oldali visszapillantó tükrével elsodorta a kerékpárost.

A helyszíni szemle megállapította, hogy a balesetért az idős férfi a felelős, mivel nem adott elsőbbséget a belső sávban érkező gépkocsinak.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.