Pajszerral kérdezték, hol a pénze

Egy bükkszenterzsébeti házba törtek be csütörtökön hajnali fél egykor hárman. A tulajdonost vascsővel ütötték, mialatt egyikük a pénzt kereste.

MNO
2010. 08. 26. 15:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy vaspajszerral törtek be a családi házba csütörtökön, hajnali fél egykor. A tulajdonost ketten lefogták és egy vascsővel ütötték azt követelve, árulja el, hogy hol tartja pénzét. A harmadik bűnöző ezalatt felforgatta a bútorokat. Végül 200 ezer forinttal távoztak a helyszínről. A megtámadott nő ezután értesítette a rendőröket. Az egri zsaruk az adatgyűjtés után előállítottak három helyi lakost, akik megalapozottan gyanúsíthatóak a rablással. Az Egri Rendőrkapitányság mindhármuk előzetes letartóztatását kezdeményezte.

(heol.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.