Miért állította bele a baltát a kocsi tetejébe?

Csütörtökön, a hajnali órákban egy karcagi lakos zajt hallott az udvaráról. Mikor kiment, hogy megnézze, mi is a hang forrása, egy férfit látott kiugrani a kerítésén keresztül az utcára.

MNO
2010. 11. 05. 14:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A háztulajdonos ezt követően szétnézett és megdöbbenve tapasztalta, hogy a gépkocsija tetejébe egy balta van beleállítva, viszont nem loptak el tőle semmit. Sőt, a rongáló menekülés közben hátrahagyta fél pár cipőjét. A karcagi rendőrök a lábbeli gazdáját gyorsan meg is találták. A 18 éves helyi lakos már többször keveredett gyanúba betörések kapcsán. Azt, hogy mit keresett aznap este a sértett házának udvarán, és hogyan került a balta a kocsi tetejébe, még ez idáig nem sikerült tisztázni.

(police.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.