A rekordmeleg ellenére is várják a síelni vágyókat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA néhány napos tavaszias időjárás miatt kevesebb magyar sípályán lehet síelni az előttünk álló hétvégén, mint a múlt héten – adja hírül a Sítv.hu. A rekordmeleg, illetve az esők miatt a természetes hó még a legmagasabb magyar hegyekben is elolvadt, így síelni csak ott lehet, ahol elegendő műhavat gyártottak a hóágyúk november utolsó és december első napjaiban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!