A romák csak a nyomokat akarták biztosítani Bercelen?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Cáfolják a szombati berceli szánkós balesetben sérült kislány rokonai, hogy „lincshangulat” alakult ki a településen, mikor megállítottak egy arra haladó autóst, aki vétlen volt a gázolásban. Mivel a rendőrség csak a riasztás után két óra múlva érkezett meg, az autós tönkretehette volna a nyomokat, ezért állították meg. Ráadásul szerintük az igazi gázoló akkor már elhagyta a helyszínt – írta a Roma Sajtóközpont.• Életveszélyben vannak az elütött berceli kisgyerekek

MNO
2010. 12. 07. 7:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.