Heisler Judit, a Paksi Rendőrkapitányság sajtóreferense elmondta, az eset szombaton hajnalban történt egy presszóban. Két férfi keveredett szóváltásba, az idősebb, egy 28 éves helyi lakos fellökte a 24 éves, pincehelyi sértettet, majd a földön fekvő férfit fejbe rúgta. A fiatalabb nyolc napon túl gyógyuló sérülést, orrcsonttörést szenvedett.
(teol.hu)
Összeverekedtek a presszóban
Nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett egy férfi Nagydorogon, még szombaton – értesült a Teol.hu.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!