Rejtélyes öngyilkosság Kiskőrösön

Kiskőrösön egyre többen kételkednek D. László öngyilkosságában. Úgy gondolják, nem a gyógyszerész vágta el a felesége nyakát, majd végzett magával, hanem őt ölték meg.

MNO
2010. 12. 05. 13:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egyre több kommentező írja fel ezzel kapcsolatos, meglehetősen sarkos véleményét. A rendőrség ugyanakkor nem kívánta kommentálni a világhálós véleményeket. Nyíkos Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap mindössze három mondatot közölt a kiskőrösi családi drámával kapcsolatban.

– Igazságügyi orvosszakértői vélemény fogja megállapítani D. László halálának okát és módját. Ez azonban jelenleg még nem áll a rendelkezésünkre. Amikor a hatóság előtt ismertté válik, bővebb tájékoztatást fogunk tudni adni.

A rendőrség verziója szerint a válófélben lévő kiskőrösi milliomos vállalkozó, D. László és a felesége összeszólalkozott csütörtök délután, Soós utcai házuk bejárati ajtaja mögött. Eközben a vállalkozó indulatba jött, majd késsel mintegy 18 centis vágást ejtett a nő nyakán. Majd felment a fürdőszobába, és öngyilkos lett. Nem sokkal később az asszony odalent magához tért, és a szomszédoktól kért segítséget. Az ő életét a kiérkező mentősök megmentették: jelenleg a kecskeméti kórházban ápolják.

(baon.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.