Rohammentő a börtönben

Rohammentő érkezett szerda reggel Kecskeméten a Mátyási utcai börtönbe.

MNO
2010. 12. 08. 14:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autó néhány perc elteltével távozott az intézményből, majd a megyei kórházba indult. Nem hivatalos forrásból a megyei internetes oldal megtudta, az egyik börtönlakó nagyobb mennyiségű nyugtatót vett be. Ettől ugyan életveszélybe nem került, azonban kórházi megfigyelésére szükség volt. Ezért fegyőr kíséretében szállították az egészségügyi intézménybe, ahonnan várhatóan már ma visszakerül a börtönbe.

(baon.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.