A korábbihoz képest néggyel több pultnál történik az utasfelvétel. Júniustól – függetlenül a célállomástól – minden Malév-járatra egy utasforgalmi épületben, a 2B-ben történik a bejelentkezés. A Malév közleménye emlékeztet arra, hogy a Budapest Airport új központi terminálépülete, a SkyCourt a nyári menetrend indulásának napján nyitotta meg kapuit. Az utasok a check-int követően a korábbiakkal megegyező módon, a schengeni, illetve nem schengen célállomásnak megfelelő terminálépületbe mennek az új terminálépületen keresztül, ahonnan megtörténik a járatokra való beszállítás.
Ennek megfelelően érkezéskor is a korábban bevett gyakorlatot – 2A Terminál: Schengen-országokból érkező utasok; 2B Terminál: nem Schengen-országokból érkező utasok – kell figyelembe venni. A Malév irodája a 2A terminálon bezárt és a 2B-n az eddigieknél tágasabb jegyiroda nyílt.
(MTI)
Utasfelvétel nyártól a 2B-n
Június elsejétől a Malév utasainak felvételét a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Budapest 2A terminálja helyett a 2B-n végzik – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!