Halálos gázolás miatt késnek a vonatok

Halálra gázolt a vonat egy 43 éves budapesti férfit péntek délután a Heves megyei Ludas és Nagyút között, emiatt késésekre kell számítani a Budapest–Hatvan–Miskolc-vasútvonalon.

MNO
2011. 06. 17. 16:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Soltész Bálint, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel azt közölte, hogy a Budapestről Miskolcra tartó vonat ütötte el a nyílt pályán a férfit. A rendőrségi helyszínelés jelenleg is tart. A Mávinform közleménye szerint a helyszínelés idején, várhatóan este hét óráig az adott szakaszon csak egy vágányon közlekednek a szerelvények, ezért az említett vasútvonalon átlagosan 10-15 percet késnek a vonatok.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.