Hiába menekült a zsáknyi marihuánával + Képek

Kábítószerrel való visszaélés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vett a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság egy 28 éves kelebiai férfit, aki azóta előzetes letartóztatásba is került – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

MNO
2011. 06. 29. 11:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mihályné Bornemisza Eleonóra őrnagy tájékoztatása szerint a férfit tiltott határátlépés közben észlelték még június 18-án, amint Szerbiából igyekezett Magyarországra. A Kelebia Határrendészeti Kirendeltség járőrei igazoltatni akarták a kismotorral közlekedő férfit, de ő a rendőri jelzés ellenére továbbhajtott, majd Tompán egy kőrakás előtt, hogy az ütközést elkerülje, járművéről leugrott, de nem sérült meg.

A részletes vizsgálat szerint a nála lévő zsákban 15,25 kilogramm marihuánát találtak.




(MNO)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.