Hunvaldnak és Gálnak is újra a börtön felé vezet az útja

Hunvald Györgyöt és Gál Györgyöt is visszahelyezték előzetes letartóztatásba – tájékoztatta a Nepszava.hu-t a volt erzsébetvárosi polgármester.• Hunvald csak annyit mondott: emberek vagyunk, hibákat vétünk• Nagyobb sebességre vált a bíróság Hunvald-ügyben

MNO
2011. 06. 17. 9:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Előzetes letartóztatást akkor rendel el a bíróság, ha fennáll az elszökés, az összebeszélés vagy a bizonyítékok megsemmisítésének veszélye. „Huszonhét hónapnyi börtön után egyik sem elfogadható” – kommentálta a döntést a volt erzsébetvárosi polgármester, akinek még pénteken vissza kell vonulnia a börtönbe.

(nepszava.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.