Jellemző az eset súlyára, hogy ezúttal a baloldali sajtó sem igyekezett maszatolni, hanem nyíltan kimondta, mi okozta a kudarcot. A szocialista párti napilapok kedden megjelent elemzései egymással összhangban ismerték el, hogy egy Hagyó Miklós érdekköreihez kötődő, szinte vállalhatatlanul rossz jelölt nem is számíthatott jobb eredményre, főleg nem abban a XIV. kerületben, ahol a sorozatos politikai botrányairól elhíresült Tóth Csaba vezeti az MSZP szervezetét. Márpedig ilyen háttérrel cseppet sem meglepő, hogy a szocialista párt támogatottjával senki nem mutatkozott szívesen együtt a nyilvánosság előtt.
(Magyar Nemzet, 2011. június 2.)
Tihanyi Örs: A szocialisták kudarcsorozata
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!