A szerdai eset kapcsán a rendőrség közölte: a településen földmunkát végző markoló kezelője éppen ebédelt, amikor egy férfi minden előzmény nélkül odament a munkagéphez, és belülről felgyújtotta. A 7,5 millió forint értékű munkagép kiégett. A rendőrök a helyszínen elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit, és őrizetbe is vették.
(MTI)
Ebédszünetben felgyújtotta a markolót
Kiégett a Zala megyei Pakodon egy munkagép, amelyet egy férfi szándékosan felgyújtott, amíg a markológép vezetője ebédszünetet tartott – tudatta a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!