A lap szerint az alpolgármester arról nem bocsátkozott jóslásokba, hogy mikor lehet a volt dolgozóknak vagy egy részüknek újra munkája a húsüzemben, de mint kifejtette, a bank és a leendő bérlők között hamarosan megkezdődnek a tárgyalások az üzem újraindításáról. Seprényi Lajosné, a bezárt cég üzemi tanácsának egykori elnöke igyekszik tartani a lelket volt kollégáiban, de ahogy múlnak a hetek, ez egyre nehezebb – olvasható a Hajdú-Bihari Naplóban.
(MTI)
Egyelőre homályos a húsüzem jövője
Van vevő a húsüzemre? – teszi fel a kérdést csütörtöki számának címlapján a Hajdú-Bihari Napló, utalva Pap László alpolgármester kijelentésére, miszerint a Magyar Fejlesztési Bank egyik projektcége vásárolja meg a szlovákoktól a bezárt debreceni húsüzemet, amit magyar bérlők üzemeltetnek majd tovább.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!