Az olimpiai programban is szereplő versenyszámban az idei junior Eb-bronzérmes magyar 2:00:24.7 óra alatt ért célba. Az eilati viadalon – a kontinensbajnokság honlapja szerint – az aranyérmet az olasz Martina Grimaldi szerezte meg (2:00:18.6 ó) honfitársnője, Rachele Bruni (2:00:19.2) és a német Nadine Reichert (2:00:20.0) előtt. A távon 25-en indultak.
(MTI)
Hatodik lett a magyar lány a hosszútávúszó Eb-n
A hatodik helyen végzett Olasz Anna az Izraelben zajló hosszútávúszó Európa-bajnokság szerdai nyitónapján női 10 kilométeren.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!