Két autóval ütközött a rendőrautó

Egy rendőrautó és két személyautó ütközött össze csütörtök reggel a 4-es főúton Cegléd külterületénél; az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 40-es útra terelik – közölte a rendőrség az MTI-vel.

MNO
2011. 09. 22. 8:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kovács Viktória, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: a balesetben a rendőrautóban utazó két rendőr sérült meg, de ők is csak könnyebben. A körülmények egyelőre tisztázatlanok, szakértő bevonásával folyik a vizsgálat – tette hozzá.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.