Az eset Darwin városában történt a Parap uszodában. A sósvízi krokodil senkiben sem tett kárt, feltehetően valakik viccből engedték a vízbe. Nem okozott pánikot sem, mert mindössze félméteres, még egészen zsenge korú az állat, ráadásul igen fegyelmezetten úszkált, nagyjából a saját sávjában maradt. A fürdőmester a medence sekély végén emelte ki a vízből és hamarosan vadőrökre bízta, akik szabadon engedték a hüllőt számára megfelelőbb helyen – adta hírül a brit Metro újság.
(MTI)
Krokodil úszkált az uszodában
Krokodil keveredett egy uszoda vendégei közé Ausztráliában, a fürdőmester halászta ki a medencéből.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!