Az egyemeletes épületben négy ember az égési sérülések következtében halt meg, kettő füstmérgezésben. A hatóságok becslése szerint mintegy harminc ember élt az épületben. A tűzoltók további áldozatok után kutatnak a romok között. Az épület egy zsákutcában volt, a tűz átterjedt a szomszédos házra is.
(MTI)
Legalább hatan meghaltak a háztűzben
Legalább hat ember meghalt szerda reggel egy illegálisan elfoglalt házban keletkezett tűzben Párizs külterületén, Pantinben – közölte a rendőrség.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!