Diákjáratokat indít a MÁV

Pug
2000. 08. 23. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tanulók utaztatására készülve augusztus 27-től több új vonatot indít a MÁV. Egyes esetekben a szerelvények az eredetihez képest hosszabb útvonalon közlekednek. Augusztus 27-től naponta közlekedik majd a diákok számára egy pár intercityvonat a Pécs–Budapest útvonalon. A tanév kezdetétől a hét első munkanapján indít új járatokat a MÁV Budapestről Nagykanizsára, Szombathelyre és Kaposvárra. Szintén intercityvonatot indítanak vasárnaponként Bajáról Szekszárd érintésével Budapestre, és szintén Bajáról közlekedtet új interpici-motorvonatot a MÁV Sárbogárdra, amely csatlakozik a Pécs–Budapest IC-hez. Új járatokat állítanak üzembe Celldömöllk–Ukk, Vámosgyörk–Szolnok, Murony– Békés és Nyíregyháza–Szerencs között. A hét utolsó munkanapján közvetlen vonat közlekedik oda-vissza Szeged–Budapest– Székesfehérvár útvonalon.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.