Minnelli újból énekel

Grimm Balázs
2002. 01. 28. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Újból a közönség meghódítására készül Liza Minnelli, miután felépült betegségéből. A showbusiness 55 éves legendája pillanatnyilag Londonban tartózkodik, hogy európai koncertturnéjának csapjon hírverést. Útjára David Gest is elkísérte, aki negyedikként köti majd be a díva fejét. A március elejére tervezett esküvőn Minnelli tanúi Michael Jackson és Elizabeth Taylor lesznek.
A sztár éveken át szenvedett egészségügyi problémáktól: legutoljára agyvelőgyulladással birkózott meg sikeresen. Egy évvel ezelőtt még képtelen volt beszélni és járni, így kerekes székbe kényszerült. Azután jött Gest, akivel 15 évvel ezelőtt találkozott először Frank Sinatra otthonában, és Liza gyógyulni kezdett. Az eltelt év alatt meggyógyult, újból megtanult beszélni és énekelni, miközben 45 kilogrammot fogyott. A Kabaré című film (1972) Oscar-díjas főszereplője április 2-án kezdi európai körútját, a londoni Royal Albert Hallban.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.