Tollhegyen

2002. 09. 18. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Sajtóértesülések szerint a magyar adófizetőknek havi három és félmillió forintjába kerül Tasnádi Péter házi őrizetének biztosítása. (Előzőleg sitten volt a Péter, ám jött a kormányváltás, kinyitották előtte a Sing-Sing kapuját, zöldre váltott a Gyorskocsi utca rendőrlámpája, ahogy az MSZP-s vecsési számlagyáros előtt is.) Amúgy nagy figyelemmel követem, milyen fegyelmi eljárást, illetőleg pecsétes igazgatói intőt kap majd említett Tasnádi Péter, amiért eleddig húsz alkalommal szegte meg a házi őrizet vonatkozó szabályait, vagyis fütyült a fölötte tornyosuló vádakra, jelesül önbíráskodás, súlyos testi sértés, adócsalás, miegyéb.
A történetnek az a része, hogy Tasnádi Pétert hányszor jelentette fel a felesége, az egészet illetően közömbös, fontosabb ennél, hogy a jó nevű gyanúsított politikai síkra igyekszik terelni az eseményeket. Vagyis arra inspirál kedves mindnyájunkat, őellene most politikai hajsza zajlik, elvadult polgári körök űzik, MIÉP-szimpatizánsok fenyegetik Molotov-koktéllal, vállról indítható föld-föld rakétával, napalm bombával.
Ne vegyétek be a mesét, drága honfitársaim!
Híreim szerint Polt Péter legfőbb ügyész dönt majd Tasnádi gyanúsított sorsáról, vigyék-e be újra a kaptárba, avagy szerepeljen-e továbbra is rendszeresen az ATV műsorában mint megasztár. Nem szeretném befolyásolni a közjogi méltóságot, de én bizony visszadugnám a dutyiba ezt az embert a vecsési számlagyárossal együtt. (Meg lenne még egy-két ötletem, de az már egy másik cikk.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.