Emlékezés az ’56-os felvonulásra

Egy szál fehér virággal és gyertyákkal emlékeztek a Fidesz női tagozatának és a Magyar Asszonyok Ezredvégi Szövetségének tagjai az 1956. december 4-i néma asszonytüntetésen, amellyel 47 évvel ezelőtt, a forradalom és szabadságharc leverése után a szovjet hadsereg bevonulása ellen tiltakoztak. Az ’56-os résztvevők közül mások mellett ott volt Wittner Mária is.

–
2003. 12. 04. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.