Börtön a mopedautóért

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Kilenc napra börtönbe vonul Bander Ferenc mopedautó-kereskedő és -forgalmazó, miután a bíróság 18 ezer forintra büntette a négykerekű járgány közúti használatáért. Az igazságszolgáltatási szerv lépése a hazánkban mostohagyerekként kezelt gépjárműfajta 2004 óta tartó kálváriájának tükrében válik igazán érdekessé, és magyarázza Bander demonstratív lépését, amit – elmondása szerint – saját anyagi helyzete is indokol.

Bodacz Péter
2008. 04. 11. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.