Ha nem fizetnek, lebontják a házat

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Érdekvédelmi szövetség létrehozásába kezdtek építőipari vállalkozók, hogy a mára rendszeressé váló ki nem fizetéseknek elejét vegyék. A még bejegyzés előtt álló szervezet eszköztárában az a – még csak önálló akciók formájában, ám sikeresen alkalmazott – behajtási módszer is szerepel, miszerint elbontják a károsult vállalkozó által kivitelezett épületet, ha a megrendelő nem hajlandó fizetni. A szakma megosztott a bontással vagy annak fenyegetésével történő érdekérvényesítést illetően.

Bodacz Péter
2008. 04. 12. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.