Az SZDSZ ellenzékben is királycsináló lesz
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetTeljhatalomhoz juthat a médiatestületekben a balliberális oldal és a velük fontos kérdésekben többször is együtt szavazó MDF azután, hogy a szabad demokraták közjogilag ellenzéki párttá váltak, a médiakuratóriumok elnökségében viszont a kormánypárti és ellenzéki delegáltaknak egyenlő arányt kell biztosítani. A szocialisták új tagokat jelölhetnek a testületekbe, amelyek taglétszámának felét egyedül ők adják majd. Így az MSZP és az SZDSZ, illetve a baloldalt ezekben a grémiumokban távolmaradással vagy aktívan segítő MDF kétharmados többséget is létre tud majd hozni.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!