Fidesz: Félmillióan maradtak ellátatlanul
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetIsmét az idős embereken spórol a kormány – jelentette ki Soltész Miklós tegnapi sajtótájékoztatóján. A Fidesz–KDNP politikusa úgy véli, a szakmailag hibás és pénzpazarló döntések eredménye, hogy mára harminc százalékkal csökkent a gyógyászati segédeszközökre fordított támogatás, így több mint félmillió idős és fogyatékkal élő marad ellátatlanul.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!