A Motimnál nem beszélnek a dolgozók
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetKevés olyan munkaügyi törvénysértés van, amit ne követtek volna el a Gyurcsány Ferenc érdekeltségébe tartozó Motim-társaságoknál. A magát a munkavállalók védelmezőjének valló miniszterelnök cégeinél jogellenesen rúgták ki a helyi szakszervezeti vezetőt, de trükkök százaival, például a munkarend-szervezéssel „meggyőzték” a dolgozókat, hogy nem is olyan fontos a munkaidő-kedvezmény, ha éjjel nem tudnak hazajutni, mivel az utolsó távolsági busz már elment. Nem hétköznapi jelenség az sem, hogy a cég alkalmazottai egyszerűen nem mernek beszélni munkakörülményeikről, inkább letagadják, hogy hol dolgoznak. Félnek Gyurcsány Ferenc mosonmagyaróvári munkásai.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!