Sorsdöntő hét lehet a mostani

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A horrorisztikus, múlt hét eleji zuhanás után a hét közepére megtáltosodott a tőzsde, és amíg korábban azért kellett bizonyos papírok kereskedését felfüggeszteni, mert tíz százaléknál nagyobb mértékben esett az árfolyamuk, kedden és szerdán a túl gyors emelkedés indokolta a kényszerszünetet. Pénteken azonban már enyhe csökkenést rögzíthettünk, és kérdés, ma melyik arcát mutatja majd a tőzsde.

Hírösszefoglaló
2008. 11. 12. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.