Százmilliós kárt okoznak a vadorzók

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Sokadrangú probléma jelenleg az országban a vadorzók által okozott kár, noha a vadásztársaságokat évente több száz milliós veszteség éri – vallják a vadászok. Az orvvadászok ellen a társaságok Don Quijote-harcot vívnak, mert a bűnözők járműveit nem tartóztathatják fel, a büntetési tételek nem elrettentő erejűek, és az éttermek is állandó megrendelői az orvvadászoknak. Az utóbbi időben az ország dél-dunántúli részén a vadorzók mellett az egyre jobban szaporodó sakálok is irtják a vadállományt.

Velkei Tamás
2008. 11. 14. 19:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.