Drágább áramot hoz a január

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Húsz-huszonöt százalékos áramár-emelkedés vár januárban a szabadpiacon vételező fogyasztókra – jelentette be tegnap a Magyar Energia Hivatal elnöke a Népszabadság által rendezett energetikai konferencián. A távirati iroda tudósítása szerint Horváth J. Ferenc közölte azt is, hogy a lakosságnak, a kisfogyasztóknak és a közintézményeknek januártól várhatóan 3,5 százalékkal emelkedik az áram ára a rendszerhasználati díjakon keresztül, éves szinten pedig 10 százalékos drágulással számolhat a lakosság az idei árakhoz képest.

Erdősi Csaba
2008. 12. 06. 19:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.