Tüntetés a közszolgálatért
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetVárhatóan az elmúlt évek legnagyobb szakszervezeti demonstrációját rendezik ma 13 órakor a Kossuth téren a mintegy hétszázezer közszolgálati dolgozó bérének brutális csökkentése ellen. A nagygyűlés miatt több helyszínen forgalomkorlátozás lesz. Az akciót számos civil szervezet is támogatja, és ha a tiltakozás nem jár sikerrel, januárban – a rendszerváltás óta először – országos közszolgálati sztrájkot tartanak.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!