Szegedi bombariadók: három gyanúsított
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetHárom férfit gyanúsít a rendőrség az utóbbi hónapok szegedi bombariadóival, a fenyegetőzések több mint felét ők követték el. Egyikük beismert hét budapesti esetet is. Két gyanúsítottat a fővárosi Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézetbe szállítottak kivizsgálásra. Szegeden a nyár óta tizenhárom telefonálással tizennyolc intézményt fenyegettek meg, a rendőrök egyik esetben sem találtak robbanóanyagot.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!