Szobafogság
Zavartalanul működik a Vértes Volán annak ellenére, hogy vezetője, Antal Attila napok óta házi őrizetben van. Talán a BKV is talpra állhatott volna, ha egykori vezére szobafogságból irányítja.
Miskolci tragédia
Lelőtte hetvennégy éves feleségét, majd önmagával is végzett tegnap egy hetvenhét éves férfi Miskolcon. A rendőrség emberölés bűntette miatt, szakértő bevonásával indított nyomozást. (MTI)
Uzsorásokat fogtak el a rendőrök
Fenyegetéssel vett rá az uzsorakamatra adott kölcsön visszafizetésére mélyszegénységben élő embereket egy társaság a tolna megyei Dombóváron, sokszor a kölcsönzött összeg többszörösét követelték viszsza. A rendőrség tizenegyrendbeli, minősített zsarolás miatt nyomoz, négy asszonyt őrizetbe vettek, egy férfit még keresnek. (MTI)
Ijesztő számok: több mint húsz alkalommal kaptak éles riasztást a magyar Gripenek a Baltikumban















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!