Fél szemmel, teljes szívvel

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában igazán nem „vakok” játszanak, de közöttük egy félszemű a király. Bár a kontinentális szövetség, az EHF honlapja az MKB Veszprém átlövője, Marko Vujin előtt hódolt e titulussal, mi az alábbiakban az ugyancsak pontveszteség nélküli Rhein Neckar Löwen lengyel sztárját, Karol Bieleckit „koronázzuk meg”. Pedig két forduló során csupán három gólt szerzett, tizenkilenccel kevesebbet, mint Vujin; de tette ezt három hónappal azt követően, hogy elveszítette a bal szeme világát.

Ballai Attila
2010. 10. 14. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.